Вперше з січня 2021-го: капіталізація крипторинку впала нижче за $900 млрд

Вперше з початку минулого року капіталізація криптовалютного ринку впала нижче за $900 млрд, пише Banker.ua з посиланням на матеріали Coinspot.

Bitcoin

15 червня капіталізація крипторинка впала до $863,05 млрд, оновивши багатомісячний мінімум. BTC і ETH торгуються вище $20 000 і $1000 відповідно, проте пресинг на провідні криптовалюти посилюється.

Нова фаза ослаблення цифрових валют розпочалась у червні 2022-го: цього разу тригером стала інфляція в США, яка спровокувала масові розпродажі на фондовому ринку.

На думку гендиректора Galaxy Digital Майка Новограца, незважаючи на колосальне падіння вартості, провідні криптовалюти утримають позиції.

Експерт Ділан Леклер, у свою чергу, зазначає, що ринок ось-ось намацає дно, тоді як інвестори, які бажають наростити резерви у BTC та ETH, користуються нинішнім падінням їхніх курсів.

За словами аналітика, якщо найближчим часом відбудеться відскок Bitcoin до $24 000 за монету, то перша криптовалюта повернеться в зелену зону, і її вартість піде вгору. Що ж до альткоїна, то Леклер прогнозує зміцнення активу за умови його повернення до позначки $1200.

У той же час, Артур Хейс, який представляє біржу BitMEX, побоюється, що ринок ще не намацав дно: експерт вважає, що при падінні ВТС і ЄТН нижче за $20 000 і $1000 відповідно настане нова фаза ослаблення провідних криптовалют.

За його словами, якщо новий розпродаж таки відбудеться, «криптозима» затягнеться.

Президент Euro Pacific Capital Пітер Шіфф у середині травня спрогнозував тест Bitcoin рівня підтримки біля позначки $8000 за монету. Днями експерт звернув увагу на довгостроковий рівень підтримки для активу близько $5000.

«Навіть якщо ви думаєте, що в результаті Bitcoin торгуватиметься вище, важко уявити, що він спочатку не протестує довгострокову підтримку нижньої лінії. Вважаю, він провалить тест», – зазначив ВТС-скептик, порекомендувавши інвесторам продати криптовалюту зараз і потім купити її подешевше.

Нагадаємо, криптовалютний індекс страху й жадібності впав до позначки «8»: подібна картина спостерігалася у березні 2020 року, коли курс ВТС досяг «дна» на рівні $3800.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd