Про компанію

Історія компанії

1997
2002
2006
2019

1997

Заснування ТОВ «ІнтерБізнесКонсталтинг». Початковим напрямом діяльності компанії стали брокерські операції на міжбанківському ринку та надання інформаційно-консультаційних послуг, пов'язаних із операціями на фінансових ринках для корпоративних клієнтів.

2002

Уклавши угоди з більшістю великих гравців банківського ринку України, ми стаємо не лише брокерською компанією, а й маркет-мейкером міжбанківських операцій.
Компанія приймає рішення щодо розробки інформаційної системи для учасників та клієнтів міжбанківського ринку.

2006

Ми підключаємо до системи дані про валютні, кредитні, товарні та фондові ринки України та світу, ґрунтуючись на міжнародних стандартах надання ринкової інформації в системах Bloomberg та Reuters.

2019

Сьогодні інформаційна система Inter Business Finance продовжує залишатися єдиним online-ресурсом в Україні, який надає інформацію про міжбанківські котирування в режимі реального часу. Ми є надійним інформаційним партнером та допомагаємо приймати вірні фінансові рішення нашим клієнтам в Україні та за її межами.
Серед наших клієнтів найбільші компанії у своїх галузях: Інагро, Грейн-Експорт, Кофко, Фокстрот, Епіцентр, ЛукОйл, УкрТатНафта, Західна Нафтова Компанія, Карпати Нафтохім, ЄвроГазГруп, Хюндай-Моторс, Інтергал-Буд, ФармКомп багато інших.

Про компанію у цифрах
22
роки роботи на фінансових ринках України
50+
Найбільша мережа банків-партнерів, які безпосередньо надають міжбанківські котирування
100+
відкритих та закритих джерел новин з фінансових ринків
280+
великих корпоративних клієнтів користуються нашими послугами
Наша місія
Допомагати нашим клієнтам приймати правильні рішення під час здійснення фінансових операцій, роблячи ексклюзивну інформацію доступною.
Наші цінності
Доступність
Наші клієнти в будь-який час можуть зателефонувати нам і отримати інформацію від фахівця про валюти, тренди та стан ринків.
Стабільна та стійка робота
Ми розуміємо, що наша інформація необхідна клієнтам 247, ми приділяємо найпильнішу увагу забезпеченню безперебійної роботи системи в будь-яких умовах.
Ділова репутація
Наша репутація надійного та стабільного партнера допомагає нам зберігати та розширювати мережу партнерів та клієнтів. Ми завжди відкриті до нових контактів і цінуємо кожен з них.
Точність та достовірність інформації
Наші співробітники завжди точні у внесенні до системи кожної цифри (ми розуміємо, що від цього залежить заробіток наших клієнтів). Отримувана інформація з різних відкритих і закритих джерел проходить перевірку. Ми завжди впевнені в її точності та достовірності.
Оперативність
Ми надаємо інформацію у режимі реального часу. Це головний параметр нашої роботи і відмінність від інших ресурсів, що допускають затримки в 2-3 години. Час - найкритичніший параметр при прийнятті рішень на фінансових ринках. Затримка в кілька хвилин може призвести до значних втрат, і момент вигідної угоди буде втрачено безповоротно. Саме тому усі зміни обробляються оперативно.
Отримати детальну інформацію про систему
Про систему
asd