Криптофонди за тиждень втратили понад $100 мільйонів

Минулого тижня інституційні інвестори вивели з криптофондів загалом $101,5 млн, про це йдеться у доповіді компанії CoinShares, пише Cryptocurrency.tech.

Криптофонд Украины за неделю собрал $50 миллионов

Масовий вихід великого капіталу з продуктів, орієнтованих на криптосферу, відновився після публікації даних із інфляції США.

Індекс споживчих цін у країні досяг 8,6% — це максимальне значення з 1981 року. Ринок чекає на жорсткіші заходи з боку Федеральної резервної системи. За оцінками деяких аналітиків, до жовтня 2022 року на нас чекає щонайменше три підвищення облікової ставки на 0,5%.

У період з 6 по 10 червня інституціонали з Північної та Південної Америки вивели з криптофондів $98 млн. Їхні європейські колеги забрали понад $2 млн з таких активів.

Відтік коштів спостерігається протягом останніх кількох місяців. За цей час з біткоїн та ефіріум-продуктів інвестори забрали $91,1 млн і $72,3 млн відповідно.

Проте в річному вираженні приплив інституційного капіталу в біткоїн все ще перевищує його відтік. З січня у BTC-фонди фінансові компанії вклали $450,8 млн.

Загальний обсяг цифрових активів, які перебувають під управлінням криптофондів, з листопада 2021 року скоротився з $23 млрд до $8,7 млрд на минулому тижні.

Нагадаємо, криптовалютний індекс страху досяг рівня 2020-го.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd