Глава найбільшої біржі попередив про нову фазу ослаблення Bitcoin: прогноз

СЕО біржі BitMEX Артур Хейс попереджає про нову фазу ослаблення Bitcoin, в яку ринок вступить орієнтовно 30 червня.

Bitcoin Про це повідомляє Banker.ua із посиланням на матеріали Coinspot.

Після нещодавнього прогнозу, в рамках якого Артур Хейс допустив падіння Bitcoin і Ethereum нижче за позначки $20 000 і $1000 відповідно (очікування експерта минулого тижня виправдалися), глава біржі BitMEX попереджає про новий етап ослаблення ВТС.

За його словами, трейдерам слід готуватися до чергової фази ослаблення Bitcoin, у яку ринок увiйде орієнтовно 30 червня. При цьому найнебезпечніший період, за даними Артура Хейса, триватиме до 5-6 липня.

У той же час, зазначає експерт, у провідних криптовалют Bitcoin і Ethereum є шанс витримати тиск і утриматися на рівнях вище за $20 000 і $1000 відповідно.

Варто зазначити, що вранці 22 червня (станом на 9:50) Bitcoin торгується на рівні $20 121, тоді як курс Ethereum становить $1.081 за монету.

На тлі розпродажів на криптовалютному ринку інтерес до провідної цифрової валюти в Мережі різко зріс: за даними Google Trends, кількість пошукових запитів Bitcoin минулого тижня досягла найвищого рівня з травня 2021-го.

Найбільш активно цікавилися обстановкою, що склалася на ринку в середині червня, користувачі із Сальвадора, Нідерландів, Швейцарії, Нігерії та Австрії. Крім того, в Мережі різко зросла кількість пошукових запитів на тему «Bitcoin мертвий».

Нагадаємо, на думку гендиректора DoubleLine Capital LP Джеффрі Гундлаха, вартість першої криптовалюти може опуститися до $10 000 за монету.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd