Чи очікувати на відновлення ралі Bitcoin найближчим часом: прогноз

Найближчими місяцями перша криптовалюта зможе частково відіграти червневі втрати, але на швидке відновлення ралі Bitcoin очікувати не варто.

Биткоин на 5 миллиардов долларов – США вернули украденную валюту |  Экономическая правда

Таку думку висловив ведучий програми Mad Money на CNBC Джим Крамер, повідомляє Banker.ua з посиланням на Coinspot.

На думку ведучого CNBC, на агресивне та довгострокове зростання криптовалюти в найближчій перспективі розраховувати не варто: після колосального відскоку буде потрібно чимало часу, щоб монета консолідувалась і підвищила свою привабливість.

Згідно з прогнозом Крамера, на те, щоб BTC повторив минулорічний забіг і встановив новий рекорд, можуть знадобитися роки. Найближчим часом торги, ймовірно, продовжаться у вузькому діапазоні.

У короткостроковій перспективі експерт розраховує на помірне сходження Bitcoin і рекомендує інвесторам вкладати у ВТС не більше 5% свого капіталу.

Глава SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі, у свою чергу, назвав Bitcoin «технічно перепроданим» з точки зору його поточної вартості в контексті експоненційного збільшення активності гаманців та зростання кількості юзкейсів.

За словами фахівця, інвесторам слід оцінити першу криптовалюту в ретроспективі, на тлі чого Bitcoin виявиться «дуже дешевим через надмірний леверидж, чим варто скористатися».

Варто зазначити, що минулого тижня Bitcoin вдалося закріпитися вище за позначку $20 000 за монету. Вранці 27 червня перша криптовалюта торгується на рівні $21 172.

Разом із ВТС у зростання пішли й інші цифрові монети. Вартість Ethereum досягла $1.223, Tether зміцнився до $1,0000, тоді як курс Dogecoin у понеділок складає $0,075699 за монету.

Нагадаємо, за шість тижнів капіталізація Ethereum скоротилася більш ніж на $124 млрд.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd