Зростання акцій та фунта: британський ринок відреагував на очікувану відставку Джонсона

Курс фунта стерлінгів зміцнився на 0,6% до $1,1994, а біржовий індекс FTSE 250 зріс на 0,9% на тлі новин про відставку прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

Джонсон: Я ніколи не був настільки впевнений, що Україна переможе (відео) —  УНІАН Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Опитані агентством інвестори вважають, що відставка прем'єра може сприятливо позначитися на вартості британських активів, які перебували під тиском через високу інфляцію в країні, послаблення економіки та політичну невизначеність.

"Валютні ринки сподіваються, що будь-який новий лідер прагнутиме відновити єдність партії і дозволить Торі управляти економікою більш ефективно в період зростання вартості життя", – прокоментували агентству в Credit Agricole.

Деякі інвестори дотримуються іншої думки та впевнені, що зміцнення фунта носить короткочасний характер.

"Фунт росте на новинах про відставку Бориса – і це дивно", – вважає Джордан Рочестер, валютний стратег інвестбанку Nomura. Він додав, що поки що неясно, який імпульс економіці може дати наступний прем'єр.

За повідомленнями британських ЗМІ, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон сьогодні, 7 липня, подасть у відставку, але залишиться главою уряду до осені.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd