Золото слабо дешевшає 21 квітня на очікуваннях жорсткої монетарної політики ФРС США

Вартість золота в четвер вранці дещо знижується на очікуваннях жорсткості монетарної політики Федрезервом США, свідчать дані торгів та коментарі аналітиків.

Золото дорожает 22 марта на уходе инвесторов от рискаСтаном на 8:29 EET ціна червневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex знижується на 1,7 долара, або на 0,09%, до 1954,1 долара за тройську унцію. Травневий ф'ючерс на срібло дешевшає на 0,38%, до 25,177 долара за унцію.

На ринку дорогоцінного металу в четвер вранці спостерігається негативна динаміка, оскільки інвестори продовжують зважувати можливе нове підвищення облікової ставки ФРС США.

За словами аналітика DailyFX.com Річарда Сноу (Richard Snow), які наводить газета Wall Street Journal, очікування "яструбиної" позиції з боку ФРС продовжують чинити тиск на ціни на золото.

Посилення монетарної політики викличе підвищення відсоткових ставок на фінансовому ринку США і знизить попит на золото хоча б внаслідок збільшення прибутковості американського держборгу як альтернативного напряму "надійних" інвестицій. Так, прибутковість десятирічних держоблігацій US Treasuries вже зростає до 2,877% із рівня минулого закриття у 2,836%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd