Золото дешевшає 1 липня на тлі зростання прибутковості держоблігацій США

Ціна на золото в середу вранці опускається за рахунок збільшення прибутковості американських держбондів, свідчать дані торгів.

Золото подорожало до 9-летнего максимума | Экономическая правда

Станом на 8:06 EET ціна серпневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex знижувалася на 13,7 долара, або на 0,74% - до 1834,7 долара за тройську унцію. Липневий ф'ючерс на срібло дешевшав на 1,01% – до 21,468 долара за унцію.

Прибутковість десятирічних держоблігацій США (US Treasuries) піднімалася до 2,866% із рівня попереднього закриття 2,844%. Показник зростає чотири торгові сесії поспіль, із 2,742%. Американські держоблігації є альтернативною інвестицією золоту, тому їх котирування, як правило, мають різноспрямовану динаміку.

"Минуле ралі цін на золото залишається вразливим, оскільки дохідність знову зростає після перерви. Ціна на золото залишається мінливою і трохи знижується в ході торгів, незважаючи на деякий уникнення ризику, який ми спостерігаємо", - наводить газета Wall Street Journal коментар старшого ринкового аналітика Oanda Крега Ерлама (Craig Erlam).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd