Зеленський презентував платформу для залучення інвестицій на відкритті Нью-Йоркської фондової біржі

Президент Володимир Зеленський онлайн відкрив біржові торги на Нью-Йоркській фондовій біржі та представив нову платформу Advantage Ukraine для залучення інвестицій в українську економіку.

Зеленский во время открытия Нью-Йоркской фондовой биржи призвал бизнес  инвестировать в Украину — Минфин Про це повідомляє Banker.ua з посиланням на пресслужбу Мінекономіки.

Разом із Зеленським портал презентувала перша віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко. На круглому столі, в рамках якого відбулася презентація, зібралися керівники таких світових компаній, як American International Group, Bank of New York Mellon, Pfizer Inc, S&P Global Inc, Wells Farg&Company та інших.

Платформа Advantage Ukraine збирає інвестиційні проєкти та можливості у 10 галузях: оборонно-промисловий комплекс, енергетика, металургія, інноваційні технології, агрокомплекс, логістика та інфраструктура, деревообробка та виготовлення меблів, фармацевтика, промислове виробництво, природні ресурси.

Україна пропонує усім охочим перелік потенційних можливостей на суму понад 400 млрд доларів. Портал охоплює державно-приватні партнерства, приватизацію та приватні підприємства. Зауважимо, що українська делегація презентувала інвестплан в Лугано, а наразі список реальних проєктів збільшується і стає різноманітнішим.

«Програма Advantage Ukraine запрошує іноземних інвесторів і компанії, які мають бачення та сміливість приєднатися до нас – ми запропонуємо їм неймовірні можливості для зростання», – зазначив Зеленський.

Потенційний інвестор може зареєструватися на платформі та отримати інформацію про можливості інвестування та вигоди, які матиме від реалізації проєкту.

Для створення безпечного та прозорого бізнес-середовища Україна прагне отримати інвестиційні гарантії від країн «Великої сімки» та ЄС, а також хоче реформувати податкову систему та формує відповідну законодавчу базу.

Нагадаємо, співзасновник monobank Дмитро Дубілет анонсував запуск нової екосистеми Navkolo для малого та середнього бізнесу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd