Завдяки відтермінуванню платежів за боргом Україна заощадить майже $6 млрд

Україна за рік може заощадити близько 5,9 млрд доларів, завдяки рішенню інвесторів відтермінувати її платежі за зовнішнім боргом до 2024 року.

Україна отримала відтермінування за зовнішнім боргом до 2024 року |  podrobnosti.ua

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

У Мінфіні нагадали, що у серпні інвестори підтримали пропозиції України щодо зміни умов випуску і розміщення державних фінансових інструментів. Тритижневі переговори з держателями облігацій зовнішніх державних позик та державних деривативів завершились успішним внесенням змін до умов випуску всіх облігацій зовнішніх державних позик та державних деривативів України, а також єврооблігацій, гарантованих державою.

Міжнародні партнери України в G7 та Паризькому клубі (за винятком росії) відзначили взірцеве обслуговування боргу Україною і закликали власників облігацій і варрантів схвалити пропозиції України.

«Відстрочення виплати боргу власникам облігацій зменшить тиск на державний бюджету України під час війни. З серпня 2022 року по серпень 2024 року близько 5,9 мільярдів доларів США буде заощаджено на інші важливі бюджетні цілі», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, із 24 лютого Україна отримала від міжнародних партнерів майже $18 млрд.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd