Закон про інвестнянь можуть поширити на проєкти до 12 млн євро

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді поширити закон про «інвестиційних нянь» на проєкти від 12 млн євро.

Украинская «инвест-няня» получила 27 заявок от потенциальных инвесторов на  $2 миллиарда — Минфин

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

«Попри війну, ми маємо одразу сім заявок від великих інвесторів, які зараз готові вкладати кошти, створювати нові робочі місця та експортні надходження. Ми пропонуємо, щоб відтепер преференції цього закону стосувалися проєктів не від 20 млн євро, а від 12 млн євро», — сказав Шмигаль на засіданні уряду.

Крім цього у законопроєкті пропонується розширити сфери, у яких можна реалізувати відповідні проєкти. Зокрема, на виробництво енергоефективних будівельних матеріалів, кліматичного обладнання, систем опалення і кондиціювання та гарячого водопостачання.

«Такі зміни сприятимуть тому, що бізнес інвестуватиме сотні мільйонів у важливі проєкти нашої економіки та країни», — підсумував Шмигаль.

Законопроєкт також передбачає можливість для інвестора розпочати реалізацію проєкту до укладення спеціального інвестиційного договору та внести інвестиції на передпроєктні роботи в обсязі 25% від вартості загального розміру значних інвестицій, повідомив представник уряду у Раді Тарас Мельничук.

Проєктом закону також пропонується зменшити межі розміру значних інвестицій, вкладених в об'єкти інвестування до укладання спеціального інвестиційного договору, та кількість створених нових робочих місць протягом терміну реалізації інвестпроєкту зі значними інвестиціями для можливості залучення до інвестиційного процесу більшого кола суб'єктів господарювання не лише великих, а й середніх підприємств.

Нагадаємо, фінансова корпорація розвитку США Development Finance Corporation (DFC), яка є агентством федерального уряду США, повідомила про готовність кредитувати український бізнес в межах окремих проєктів на суми від $1 млн до $1 млрд на кожен з них.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd