За даними, опублікованими Національним статистичним бюро в понеділок, ВВП Китаю в першому кварталі виріс у річному обчисленні на 4,8%, — пише CNBC.

ВВП Китаю в першому кварталі зростав швидше, ніж очікувалося (на 4,4%), незважаючи на вплив локдаунів, пов'язаних із Соvid, у деяких частинах країни в березні.

Китай потратит $120 миллиардов на новые скважины для добычи нефти и газа «  Новини | Мобільна версія | Бізнес.Цензор.НЕТ

Інвестиції в основний капітал за перший квартал зросли на 9,3%, порівняно з минулим роком, перевищивши очікування росту (на 8,5%). Інвестиції у виробництво зросли на 15,6% у першому кварталі, порівняно з минулим роком, а інфраструктура — на 8,5% за той самий період.

Промислове виробництво у березні зросло на 5%, перевищивши прогноз росту на 4,5%.

Проте роздрібні продажі в березні впали на 3,5% більше, ніж очікувалося, порівняно з минулим роком. Аналітики, опитані агентством Reuters, очікували зниження на 1,6%.

Починаючи з березня, Піднебесна щосили намагалася стримати найсильніший спалах Covid з початку пандемії у 2020 році. Тоді локдауни більш ніж у половині країни призвели до скорочення зростання у першому кварталі на 6,8%, порівняно з роком раніше.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd