Власники ВТС вперше за 5 років накопичили рекордну кількість криптовалюти

За даними CryptoSlate, з 2018 по 2022 рік Bitcoin-гаманці, які містять від 10 до 100 BTC, сумарно накопичили понад 3,26 мільйона монет — це абсолютний рекорд.

Курс биткоина и Ethereum снова падает: сколько потеряли в стоимости  криптовалюты — УНИАН

Щоправда, щодо точності цих даних є кілька застережень від аналітиків — незрозуміло, скільки криптовалютних гаманців належать біржам, позабіржовим фінансовим установам або іншим організаціям, а не фізичним особам. Також немає чіткої інформації, чи зазначеними гаманцями володіють нові користувачі, чи це старі резерви власників криптовалюти.

За останні місяці кількість Bitcoin-гаманців, які зберігають малі суми, значно зросла. Це свідчить про те, що зростає попит на BTC серед дрібних інвесторів, а отже — зацікавлення Bitcoin як засобом для інвестицій.

Слід також зазначити, що кількість гаманців, що містять від 10 до 100 BTC, зросла у порівнянні з тими, на чиєму рахунку знаходиться від 1 до 10 BTC. Експерти дійшли висновку, що власники ВТС охочіше інвестують у криптовалюту.

Діаграма відображає два типи роздрібних власників Bitcoin, які накопичують рекордну кількість флагманської криптовалюти після краху FTX. Перший — трейдери, які масово накопичували велику кількість BTC з початку листопада. Другий тип складається з дрібних інвесторів, які не належать до китів — вони масово купували BTC зі середини жовтня, коли ринок почав демонструвати падіння. Крім того, дані свідчать про те, що кількість активних роздрібних інвесторів значно зросла за звітний період, а отже — вони почуваються впевненіше на ринку криптовалют.

Аналітики Cryptoslate вважають, що малі вкладники, ймовірно, продовжуватимуть накопичувати BTC найближчим часом. На думку експертів, у перспективі це може призвести до потенційного відновлення галузі.

Нагадаємо — вчора, 5 грудня, флагманській криптовалюті вдалось піднятись на декілька відсотків та встановити двотижневий рекорд — курс BTC зріс до $17 304. Криптовалютні експерти вважають, що біткоїн «пішов у наступ», а інвесторам варто приготуватися до подальшого зростання крипторинку.

За прогнозом аналітика компанії Esperio Олександра Болтяна, викликаний банкрутством біржі FTX обвал ринку криптовалют навряд чи зміниться відновленням цін найближчим часом. До кінця 2022 року основні цифрові валюти, включаючи біткоїн, втратять ще 7-13% вартості.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd