Visa планує запуск криптовалютної картки

Одна найбільших платіжних систем світу Visa оголосила про запуск банківських карток у Латинській Америці, що підтримуватимуть криптовалютні платежі.

Таскомбанк і Bitt запустили бета-версію української електронної гривні Про це пише Noworries.news.

На своєму офіційному сайті Visa опублікувала детальну інформацію про запуск, який відбуватиметься в партнерстві з Латиноамериканськими стартапами: Satoshi Tango, Lemon Cash, Zro Bank та Afterbank.

Власники карт цих стартапів зможуть розплачуватись цифровими валютами, купувати криптоактиви на майданчиках, що підтримують платіжну систему Visa, а також отримувати повернення грошей за покупку в біткоїнах.

«Криптовалютна екосистема продовжує розвиватися та розширюватися в Латинській Америці завдяки збільшенню інвестицій, широкому прийняттю споживачами та великій кількості варіантів використання. І ми маємо намір продовжувати розвивати нашу стратегію підтримки криптоіндустрії, наших партнерів та клієнтів», — заявила старший віце-президент з інновацій Visa Роміна Зельцер.

Головною метою Visa у цьому проєкті є надання якомога більшій кількості людей можливості використовувати криптовалюти через свою платіжну мережу.

Нагадаємо, платіжна система Mastercard, яка розширила свою платіжну мережу для ринку невзаємозамінних токенів і Web3. Відтепер власники банківських карток Mastercard зможуть купувати NFT, не купуючи попередньо криптовалюту.

В березні 2021 року Visa стала першою з великих платіжних систем, яка почала проводити трансакції в криптовалюті.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd