Видатки загального фонду держбюджету за вересень перевищили 234 млрд грн

Загальна сума касових видатків загального фонду державного бюджету України з початку повномасштабного вторгнення рф становила 1,43 трлн грн. У вересні видатки становили 234,1 млрд грн.

Мінфін: видатки загального фонду державного бюджету у серпні становлять  майже 213 млрд гривень – borg.expert – медіа-портал про борги та банкрутство

Про це свідчать дані місячної звітності Державної казначейської служби України станом на 14 жовтня 2022 року.

У структурі видатків найбільше спрямовано: 605 млрд грн (у вересні – 106 млрд грн) – оплата праці з нарахуваннями, або 42,2% від загального обсягу видатків, витрачених за період війни. Зокрема, на грошове утримання військовослужбовців спрямовано 458,5 млрд грн (у вересні – 82,9 млрд грн); 331,3 млрд грн (у вересні – 62,6 млрд грн) – на оплату використання товарів і послуг або 23,1%.

У тому числі: 190,2 млрд грн – для підтримки Збройних Сил України. Це придбання військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення, засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів та іншого спеціального екіпірування); 86 млрд грн – перераховано Національною службою здоров’я України на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення;
301,4 млрд грн (у вересні – 44 млрд грн) – соціальне забезпечення (виплату пенсій, допомоги, стипендій) або 21% від загального обсягу видатків.

У тому числі: 132,6 млрд грн – трансферт Пенсійному фонду для фінансового забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій; 90,2 млрд грн – для виплати Міністерством соціальної політики деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення, виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, а також надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання; 30,4 млрд – допомога в рамках Програми єПідтримка; 81,6 млрд грн (у вересні – 4,1 млрд грн) – на обслуговування державного боргу або 5,7% від загального обсягу; 79,7 млрд грн (у вересні – 9,2 млрд грн) – трансферти місцевим бюджетам або 5,6% від загального обсягу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd