Велика Британія надасть Україні ще 300 мільйонів фунтів військової допомоги

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у вівторок виступить із відеозверненням до Верховної Ради, під час якого оголосить про новий пакет військової допомоги на 300 мільйонів фунтів стерлінгів.

Историческая справка: Великобритания, Англия - все новости Формулы 1 2022Про це йдеться у повідомленні офісу британського уряду.

Зазначається, що заява буде транслюватися під час відкриття посольства Британії в Києві. Це буде перше звернення іноземного лідера до українського парламенту після вторгнення рф у лютому.

Новий пакет допомоги міститиме обладнання радіоелектронної боротьби, контбатарейну радарну систему, обладнання для глушіння GPS і тисячі приладів нічного бачення.

Найближчими тижнями Лондон також відправить більше десятка нових спеціалізованих Toyota Landcruiser для захисту цивільних чиновників на сході України та евакуації мирних жителів із прифронтових районів.

Як повідомлялося, Велика Британія прийняла рішення про надання Україні фінансової допомоги у вигляді кредитних гарантій на суму $500 млн.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd