Вартість нафти падає 1 вересня на перспективах зниження попиту

Світові ціни на нафту у четвер вдень прискорили зниження, тоді як інвестори оцінюють перспективи скорочення попиту на цей вид сировини, свідчать дані торгів.

Нафта дорожчає сьомий тиждень на тлі нестачі енергоносіїв | Економічна  правда

Станом на 13:42 ЕЕТ ціна листопадових ф'ючерсів на нафту марки Brent опускається на 2,48%, до 93,27 долара за барель, жовтневих ф'ючерсів на WTI - також на 2,48%, до 87,33 долара.

Вартість нафти в четвер вдень перейшла до активнішого зниження на можливому зниженні попиту на цей вид сировини. Так, зокрема, фактором, що негативно впливає на попит, залишається перспектива підвищення облікової ставки Федрезервом США. Посилення монетарної політики може негативно позначитися на стані всієї світової економіки і, згодом, знизить попит на енергоресурси.

"Паливом для падіння, безумовно, стало те, що цього тижня призвело до зниження всіх класів активів, а саме - "яструбина" політика Федеральної резервної системи", - сказав агентству Блумберг голова відділу товарної стратегії Saxo Bank Уле Хансен (Ole Hansen).

Крім того, негативний вплив мають коронавірусні обмеження в Китаї - найбільшому імпортері нафти, оскільки через обмежувальні заходи попит на нафту також зменшиться.

"Перспективи попиту в Китаї виглядають сумно - він осідає на рівні споживання 9-10 мільйонів барелів на день порівняно з 10-12 останніми роками", - прокоментував Хансен.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd