Вартість біткоїна впала до мінімуму за три тижні на тлі виступу голови ФРС

Біткойн впав до тритижневого мінімуму після того, як голова федерального резерву США Джером Пауелл заявив, що регулятор збільшить процентні ставки вище і, можливо, швидше, ніж очікувалося.

Про це повідомляє CoinDesk.

На тлі його виступу ціна біткоїна впала нижче $22 000, проте згодом трохи відновилася. Станом на 14:36 кч вартість першої криптовалюти становила $22 124.

Виступаючи перед банківським комітетом сенату, голова ФРС США Джером Пауелл повідомив, що інфляційний тиск у США зараз вищий, ніж місяць тому.

«Хоча в останні місяці інфляція сповільнювалася, процес зниження інфляції до 2% має бути довгий і, ймовірно, цей шлях буде вибоїстим», — сказав Пауелл. Він додав, що інфляція залишається набагато вищою за довгострокову мету ФРС.

Заяви Джерома Пауелла в Сенаті збільшили ймовірність підвищення ставки ФРС на 50 б.п. на наступному засіданні ФРС, якщо майбутні звіти про ринок праці та ціни покажуть, що попереднє підвищення ставок мало що зробило для охолодження економіки, пише Bloomberg. Трейдери роблять ставку на те, що ФРС швидше за все підвищить ставки на 50 б.п. на наступному засіданні наприкінці цього місяця замість 25 б.п.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd