В АУБ відбулася зустріч з керівництвом групи банківських експертів Проекту Євросоюзу “Фінансові послуги в Україні”

В Асоціації українських банків відбулася зустріч Президента АУБ Олександра Сугоняка з керівником групи банківських експертів Проекту Євросоюзу “Фінансові послуги в Україні” п. Крісом Томасом та експертом з банківського нагляду п. Пітером Стенкеле.
Як повідомили гості, їхній Проект має на меті підтримку регуляторів фінансового сектору України з метою сприяння в розробці національної стратегії його розвитку.

В ході зустрічі сторони обмінялися інформацією, обговорили проблемні питання розвитку національної банківської системи та сектору фінансових послуг в Україні. Гості виступили з ініціативою налагодження з АУБ більш тісної співпраці в рамках Проекту та спільного визначення пріоритетів на базі оцінки потреб фінансового сектору України. З цією метою пан Томас запропонував Президенту та фахівцям АУБ взяти участь у спеціалізованому “круглому столі” з вищеозначених питань, який керівництво Проекту планує провести 27 березня 2007 р.

Учасники зустрічі провели конструктивну ділову дискусію. Досягнуто домовленість про налагодження співпраці, обмін інформацією, спільну участь у заходах, які будуть проводитись в рамках Проекту.

З боку АУБ у зустрічі також взяли участь директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук та радник Президента АУБ Олексій Кущ.
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd