В АУБ обговорено перспективи співпраці з банківською системою Ірану

В Асоціації українських банків відбулася зустріч керівництва АУБ з радником Посольства Ісламської республіки Іран в Україні п. Алі Асгар Мехрабі. З боку АУБ у зустрічі взяли участь Віце-президент з питань небанківського фінансового сектору Микола Лутак та директор Інформаційно-аналітичного центру Володимир Кучерук.
Як повідомив під час зустрічі п. Алі Асгар Мехрабі, низка іранських банків мають зацікавлення щодо налагодження співпраці та входження на банківський ринок України, зокрема шляхом заснування або купівлі банків в Україні, відкриття банківських філій тощо. За його словами, таку зацікавленість, зокрема, має Банк Розвитку Експорту Ірану, оскільки обсяг торгівлі між Україною і Іраном в недалекій перспективі може сягнути 1 мільярда доларів США.
Під час зустрічі сторони поінформували один одного про роботу банківських систем своїх країн, стан та перспективи їх розвитку.
Віце-президент АУБ розповів іранському гостеві про напрямки діяльності Асоціації українських банків, взаємодію з комерційними банками, співпрацю з Національним банком України, Комітетами Верховної Ради України, іншими державними установами та організаціями. Поділився нагальними проблемами та досягненнями тощо.
Зі свого боку радник Посольства республіки Іран в Україні запропонував налагодити співпрацю з Асоціацією банків Ірану, наголосивши на перспективності та корисності таких двосторонніх стосунків.
Сторони позитивно оцінили результати зустрічі, висловилися за необхідність поглиблення співпраці, регулярних контактів, обміну інформацією тощо.
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd