Уряд прагне скоротити дефіцит бюджету до $3 млрд на місяць

Європейські партнери та США обіцяють допомогти Україні скоротити дефіцит держбюджету до $3 млрд на місяць.

Держбюджет-2022: на які пріоритетні напрями підуть гроші, розповіла  Забуранна — Гроші — tsn.ua

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ми маємо сьогодні політичні обіцянки від наших європейських партнерів, маємо політичні перспективи від Сполучених Штатів, ми працюємо з МВФ. Сполучені Штати і Європа сьогодні зайняли лідерські позиції. Буквально на початку тижня ми говорили канцлером Шольцом, а також з Урсулою фон дер Ляєн щодо перспектив завершення цього року і роботи в наступному році, зокрема фінансових. Ми розуміємо, який дефіцит бюджету, яке скорочення бюджету та інші заходи ми маємо вжити для того, щоб наш дефіцит був близько трьох мільярдів доларів щомісяця», — сказав Шмигаль.

Шмигаль наголосив, що нині Україна бачить лідерські політичні позиції від Сполучених Штатів Америки та від Європи, водночас фіксує пасивність МВФ.

За словами Шмигаля Україна докладає зусиль для співпраці з МВФ і сподівається на активізацію допомоги, оскільки фонд є важливою фінансовою опорою для України.

Він наголосив, що для України в умовах війни дуже важливо втримати макрофінансову стабільність, оскільки без цього не перемогти — необхідно фінансувати армію та виконувати соціальні зобов'язання, забезпечувати функціонування економіки. Шмигаль подякував міжнародним партнерам за підтримку України.

Зазначимо, що у серпні дефіцит бюджету становив лише 5,4 млрд грн.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd