Уряд допоміг Києву з погашенням єврооблігацій-2022

Уряд України звернувся до Національного банку України із клопотанням надати дозвіл Києву на погашення залишку виплат за єврооблігаціями 15 грудня цього року у розмірі $28,77 млн основного боргу та $2,16 млн відсотків.

Уряд попросив НБУ дозволити Києву погасити євробонди - FINBALANCE

«Повне та своєчасне виконання своїх боргових зобов'язань під час воєнного стану відіграє ключову роль у створенні позитивної кредитної історії м.Києва. Місто в грудні 2022р. має остаточно розрахуватися за своїми зовнішніми борговими зобов'язаннями. Нездійснення цього платежу може призвести до дефолту, додаткових витрат, пов'язаних із реструктуризацією боргу, збільшення витрат на обслуговування боргу та втрату репутації надійного емітента», – зазначив уряд у розпорядженні №1120 від 9 грудня, оприлюдненому на його сайті.

Згідно з ним, Київ раніше вже своєчасно погасив решту боргу за цими єврооблігаціями, сумарно випущеними на $115,07 млн під 7,5% річних.

Крім того, уряд також звернувся до Нацбанку сприяти оплаті Києвом послуг рейтингових агентств: $30 тис. агентству Fitch, $50,2 тис. агентству Moody`s і $35 тис. агентству S&P.

Кабмін пояснив необхідність підтримки рейтингових оцінок міста двома договорами з ЄБРР та обігом на ринку трьох випусків внутрішніх облігацій міста на 1,1 млрд грн.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd