Українці придбали військових ОВДП на 142 млн грн в Дії

Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через застосунок Дія на майже 142 млн грн.

Дія - Как скачать приложение “Дія” на смартфон - найти Дію в Google Play и  App Store

Про це Укрінформу повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через Дію. Це майже 142 мільйони гривень, які працюють на перемогу України. У лідерах – Херсон, Донецьк та Мелітополь. Нещодавно розпродали дві облігації – Луганськ та Крим. Додали два міста – Енергодар та Бердянськ», - сказав міністр.

Федоров зазначив, що власники облігацій спонсорують перемогу. Купуючи ОВДП, українці не сплачують комісію за платіж, податок з отриманого доходу та додаткову комісію продавцю.

«Саме з бюджету виплачується заробітна плата військовим, вчителям та медикам. Купується зброя, техніка, медикаменти, каски та броніки для ЗСУ. Працюють підприємства та виплачують пенсії, соціальні виплати. Для того, щоб ми могли гідно тримати оборону, а ЗСУ деокуповувати міста, економіка має працювати. Кошти мають працювати», - додав міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів погодив придбання Національним агентством з розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів військових облігацій на суму 301,6 млн грн.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd