Українці придбали рекордну кількість військових ОВДП

Понад 14 тисяч українців та представників бізнесу доєдналися до купівлі військових ОВДП минулого тижня.

Купити військові облігації – на який дохід можна буде розраховуватиПро це повідомляє пресслужба НБУ.

Частка громадян у обсязі купівлі військових облігацій досягла рекордного показника як за кількістю покупців цінних паперів уряду, так і за показником володіння ними у процентному співвідношенні.

Українці придбали таких цінних паперів на 5,7 млрд грн (9,3% від загального обсягу придбаних військових ОВДП номінованих у гривні), $48 млн (33,9% від загального обсягу військових ОВДП номінованих у долари США ) та 26 млн євро (14,8% від загального обсягу ОВДП номінованих у євро). Нерезиденти придбали цінних паперів на 300,4 млн грн.

Загалом станом на 16 травня з початку війни Міністерство фінансів України провело 30 аукціонів із продажу військових облігацій. Завдяки цьому відомство залучило до державного бюджету майже 60 млрд грн, близько $144,1 млн та 176,5 млн євро.

Нагадаємо, позаминулого тижня до купівлі військових облігацій долучилися 30 тисяч українців. Насправді, рекордне зростання кількості інвесторів у ОВДП пояснюється тим, що в кінці квітня проєкт «Монобанк» долучився до продажу військових облігацій – відповідна опція з'явилася у додатку monobank.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd