Україна веде переговори з ЄС і США щодо випуску "мирних облігацій"

Україна веде переговори про потенційний випуск "мирних облігацій", розрахованих на роздрібних інвесторів із американської та європейської діаспори, повідомив Bloomberg з посиланням на джерела.

Війна в Україні — Київ веде переговори зі США та ЄС щодо випуску мирних  облігацій / НВ

"Україна веде переговори з ЄС та США про випуск так званих "мирних облігацій" для роздрібних інвесторів, щоб профінансувати воєнні дії та відновлення", - зазначило агентство з посиланням на джерело, обізнане з обговоренням питання.

Єврокомісія запропонувала рекомендації та роль посередника стосовно контролю щодо нових облігацій. За словами джерела, Україна та ЄС провели відповідні переговори.

Раніше Міністерство фінансів зазначало, що обговорює з Комісією з цінних паперів та бірж США можливість допустити до купівлі військових облігацій України американських громадян. За словами джерела, український уряд у питаннях розміщення облігацій на американському ринку представляє міжнародна юридична фірма. Наразі військові облігації дозволили Мінфіну залучити $1,53 млрд, МВФ – $1,4 млрд, НБУ – $1,3, Світовий банк – $1 млрд, ЄС – $0,79 млрд, йдеться в повідомленні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd