Україна увійшла до трійки світових лідерів із використання криптовалют

Україна посіла третю позицію у глобальному індексі щодо впровадження криптовалют. Про це свідчать дані дослідження аналітичної блокчейн-компанії Chainalysis.

Десять альтернатив біткоїну. ТОП криптовалют, які стрімко ростуть - Главком

Глобальний індекс впровадження криптовалюти складається з п'яти субіндексів, кожен із яких ґрунтується на використанні країнами різних типів криптовалютних послуг.

Аналітики оцінюють усі 146 країн, за якими вони мають достатньо даних, відповідно до кожного з цих п'яти показників. Вони беруть середній геометричний рейтинг кожної країни за всіма п'ятьма показниками, а потім нормалізують це остаточне число за шкалою від 0 до 1, щоб дати кожній країні бал, що визначає загальний рейтинг. Чим ближче підсумковий бал країни до 1, тим вищий рейтинг.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зазначив, що команда Мінцифри працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні.

«Розробили профільний закон „Про віртуальні активи“, який у березні підписав президент. Разом із Комісією з цінних паперів та фондового ринку продовжуємо роботу над законопроектом про внесення змін до Податкового кодексу України, щоб визначити оподаткування операцій із віртуальними активами», — написав Федоров у своєму Telegram-каналі.

Він також додав, що Мінцифри хоче створити в Україні найбільш сприятливі умови для розвитку криптобізнесу. Щоб світові криптокомпанії могли легально входити до України та вести бізнес, використовуючи банківську систему, а українці декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd