Україна та Велика Британія скасували експортні мита та квоти

Україна та Велика Британія юридично закріпили скасування ввізних мит і тарифних квот в двосторонній торгівлі, підписавши відповідну угоду.

Україна та Велика Британія... - Міністерство оборони України | FacebookПро це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що угода 12 місяців, але може бути продовжена за домовленістю між сторонами на новий термін.

"Завдяки скасуванню ввізних мит і тарифних квот в український бізнес в перспективі матиме змогу збільшити експорт товарів з високою доданою вартістю. Йдеться, в першу чергу, про борошно, зерно, молочну продукцію, м’ясо птиці та напівфабрикати, томатну пасту, мед, кукурудзу, пшеницю, соки, гриби, цукор тощо. Саме ці товари Україна традиційно експортує до Великої Британії", – йдеться у повідомленні.

У Мінекономіки додали, що це не лише сприятиме розвитку українського виробництва, але й збільшить надходження валютної виручкитазміцнить економіку України.У 2021 році товарообіг між Україною та Великою Британією зріс майже на 57% і склав $2,2 млрд. Особливо активізувався експорт (+ 62%), який досяг обсягу в понад $1 млрд.

Нагадаємо, що Європейський Союз нещодавно також оголосив про намір скасувати стягнення усіх імпортних мит на українські товари.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd