Україна просить у Заходу $50 млрд на наступні пів року

Україна звернулась до країн Великої сімки з проханням допомогти закрити діри в державному бюджеті. Про це в ефірі єдиного телемарафону сказав Олег Устенко, радник президента з економічних питань.

Велика сімка, допомога Україні, гроші, дефіцит бюджету, війна в Україні

Володимир Зеленський в інтерв'ю журналістам 16 квітня сказав, що дефіцит бюджету України становитиме близько 7 млрд євро на місяць.

"Цей дефіцит треба фінансувати. Якщо ви подивитеся, на пів року – приблизно $50 млрд нам треба, щоб забути про цю проблему", – прокоментував слова президента Устенко.

Зеленський звернувся до країн G7 з проханням допомогти закрити ці діри. Паралельно задіяно ще кілька треків, серед яких залучення грошей на міжнародних ринках з нульовим купоном і перерозподіл спеціальних прав запозичень у Міжнародному валютному фонді.

"Головні видатки у нас – це наше військо і все, що стосується соціальної сфери. Щоб підтримувати одне й інше, нам потрібна підтримка партнерів", – сказав Устенко.

Переговори з цього приводу мають активізуватися наступного тижня, коли у Вашингтоні відбуватимуться весняні зустрічі МВФ і Світового банку.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd