Україна отримає від США грант на $1,25 млрд

Україна отримає грант у розмірі $1,25 млрд від США у межах проєкту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні" (PEACE in Ukraine).

Відповідний протокол переговорів щодо залучення гранту до держбюджету підписала заступниця міністра фінансів Ольга Зикова, передає пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що кошти спрямують на підтримку незахищених верств населення, а також тих, хто працює на забезпечення виконання функцій держави та надання освітніх і медичних послуг – державних службовців, освітян, медиків, працівників служб першого реагування.

Завдяки проєкту PEACE in Ukraine Міністерство фінансів України залучило грантів та позик на загальну суму $19,5 млрд та 1,44 млрд євро, з яких $17,97 млрд – гранти.

Нагадаємо, Міністр фінансів Сергій Марченко підписав із регіональним директором Світового банку у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі угоду на $232 млн в рамках проєкту Світового банку «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей» (HOPE) на $800 млн.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd