Україна отримає грант у €88 мільйонів від Світового банку на відновлення економіки

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав зі Світовим банком угоду про надання Україні гранту в розмірі 88,5 млн євро.

Світовий банк виділив Україні грант на 90 мільйонів євроВідповідна інформація оприлюднена у Телеграм-каналі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля за підсумком зустрічі з Президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом.

“Так, під час нашої зустрічі Міністр фінансів Сергій Марченко підписав зі Світовим банком угоду про надання Україні гранту в розмірі 88,5 млн євро із Цільового фонду на політику розвитку у сфері економічного відновлення”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у ході зустрічі сторони обговорили участь банку в оцінці збитків, завданих російською агресією, у підготовці плану відбудови України та залученні коштів.

“Вкотре наголосив, що Україна — відповідальна держава. Ми маємо стабільну макроекономічну ситуацію та продовжуємо виконувати свої фінансові зобов’язання. Однак агресія рф щодня обходиться нам дуже дорого. Ми потребуємо фінансової допомоги, аби підтримувати наших людей, які постраждали від дій росії”, - інформує прем’єр.

Як відомо, 24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Сили територіальної оборони та весь український народ ефективно чинить спротив російським військам і завдають їм великих втрат.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd