Україна домовляється з ЄС про 12 млрд євро макрофіну на 2023 рік

Україна на початку поточного тижня розпочала політичні консультації з урядом Німеччини та лідерами Євросоюзу щодо нової програми макрофінансової допомоги на 2023 рік.

Допомога від ЄС: Україна отримала 500 мільйонів євро – Новини економіки Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Banker.ua з посиланням на Урядовий портал.

Відповідні переговори сторони розпочали під час візиту Шмигаля до Берліна та Брюсселя.

«Нам необхідна буде підтримка від ЄС у розмірі 12 млрд євро. Разом з іншою допомогою від союзників та міжнародних фінансових організацій це дозволить покрити запланований дефіцит бюджету та забезпечить стабільність нашої економіки», – уточнив прем’єр-міністр.

Цього року Євросоюз зобов’язався надати Україні 9 млрд євро макрофінансової допомоги. Наразі Україна вже отримала 1 млрд євро від загальної суми. Крім того, сьогодні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повідомила про надання нашій країні ще 5 млрд євро.

За словами Дениса Шмигаля, ще 3 млрд євро очікуються до кінця цього року.

Нагадаємо, Єврокомісія виділяє Україні 500 мільйонів євро фінансової допомоги. Про це заявив представник Європейської комісії Ерік Мамер у рамках Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd