У травні доходи біткоін-майнерів знизилися на 22%

Загальний дохід біткоін-майнерів за травень становив $906 млн, що на 22% нижче, ніж за квітнень.

Майнер из Дагестана украл электричества на 34 млн рублей через 500 биткоин-ферм  — Секрет фирмы Відповідний показник у Ethereum-майнерів впав на 18% до $1,44 млрд. Про це повідомляє ForkLog, посилаючись на свій аналітичний звіт.

У середині травня складність видобутку біткоїну оновила історичний максимум на позначці 31,25 Т. Потім за падаючим хешрейтом показник скоригувався до 29,9 Т. Це скорочення виявилося максимальним з липня 2021 року.

Хешрейт Ethereum досяг рекордної позначки 1039 TH/s у середині травня. На початку місяця на тлі запуску метавсесвіту Otherside середня комісія за транзакцію в мережі другої капіталізації криптовалюти оновила історичний максимум на рівні $200.

Серед майнінгових пулів найбільша частка хешрейту припадає на Foundry USA (20,9%). За ним слідують F2Pool (14,3%) та AntPool (14,2%).

Нагадаємо, лідером майнінгу криптовалют є США. На другому місці знаходиться Китай, незважаючи на державну заборону криптовалют, а третій рядок займає Казахстан з результатом 13,2%.

При цьому Казахстан за перший квартал 2022 року завдяки майнінговій індустрії поповнив свій бюджет на близько $1,5 млн .

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd