У січні дохід біткоїн-майнерів зріс на 27%

Сукупний дохід майнерів першої криптовалюти в січні становив $604,6 млн.

Показник збільшився на 27% порівняно з груднем, випливає з аналітичного звіту ForkLog.

Середня комісія за біткоїн-транзакцію в січні зросла на 127% - з $0,62 до $1,41. За цей же період відповідний показник Ethereum збільшився на 55% - з $2,93 до $4,54.

Частка комісій у доходах впала до 1,38% (2% у грудні).

На тлі відновлення ціни хешрейт біткойна в січні збільшився на 8,6%, наблизившись до рубежу в 300 EH/s.

Загальний тренд показника незмінно висхідний, що вказує на впевненість учасників ринку в довгострокових перспективах першої криптовалюти.

Тісно пов'язана з хешрейтом складність видобутку біткоїна вкотре оновила історичний максимум - на позначці 39,35 T.

Збільшення показника знижує рентабельність операцій і стримує зростання доходів майнерів, але, з іншого боку, стимулює інвестиції у високопродуктивне та енергоефективне обладнання.

Хешпрайс біткоїна поступово відновлюється. Показник уже досяг позначок жовтня 2022 року, що передували листопадовому обвалу ринку.

Частка найбільшого пулу - Foundry USA - майже досягла третини від сукупного хешрейту цифрового золота (32,3%). Місяць тому показник становив 26,7%. Відповідно, збільшився і відрив від найближчого конкурента - AntPool (19,7%).

Нагадаємо, у січні майнінгова компанія Marathon Digital продала 1500 BTC для покриття частини витрат. Фірма утримує загалом 11 418 BTC.

У лютому американська майнінгова компанія TeraWulf оголосила про залучення $32 млн за допомогою розміщення акцій. Ініціатива узгоджується з юридично зобов'язуючим договором із кредиторами про реструктуризацію боргу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd