У 2022 році уряду вдалося залучити до бюджету 200 мільярдів гривень від продажу облігацій

Уряду у 2022 році вдалося залучити від продажу військових облігацій майже 200 млрд грн. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Мінфін у вівторок розмістив військові ОВДП на 7,5 млрд грн - FINBALANCE

«Ще одним кроком на підтримку здорових державних фінансів стала успішна боргова політика. Перемовини, які проводив уряд і Міністерство фінансів, завершилися тим, що всі платежі за зовнішнім боргом були відтерміновані на два роки. Майже 200 мільярдів гривень вдалося залучити від продажу військових облігацій», — сказав Шмигаль.

Він наголосив, що з перших днів робилося все, аби підтримати приватний сектор.

«Ми ввели податкові, регуляторні, кредитні пільги. Запускали нові програми підтримки бізнесу, допомагали з релокацією, допомагали з логістикою», — наголосив Шмигаль.

Шмигаль нагадав, що тільки в межах пільгової програми «Доступні кредити 5−7−9%» на підтримку бізнесу було видано 70 млрд грн. Ще більш як 45 млрд грн було видано за програмою портфельних гарантій.

Нагадаємо, у зв’язку з російською агресією український уряд ухвалив рішення про поетапний випуск військових облігацій в обсязі до 400 млрд грн. Мінфін проводить аукціони з продажу ОВДП щовівторка, починаючи з 1 березня.

Військові облігації — це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені до державного бюджету України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану — соціальні та оборонні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd