Світовий банк знизив прогноз зростання світової економіки через війну в Україні

Світовий банк знизив прогноз зростання світової економіки на 2022 рік з 4,1% до 3,2% через наслідки російського вторгнення в Україну. Про це пише агентство Reuters із посиланням на заяву президента Світового банку Девіда Малпасса.

Світовий банк виділив Україні $350 млн на економічне відновлення - портал  новин LB.uaЗниження економічного зростання на 4,1% банк очікує у регіоні Європа та Центральна Азія, включно з Україною, росією та сусідніми країнами.

Також банк знижує прогнози зростання для країн з розвиненою економікою та багатьох країн, що розвиваються, через стрибки цін на харчові продукти та енергоносії, спричинені перебоями в постачаннях через війну.

"Протягом наступних кількох тижнів я розраховую обговорити з нашою радою директорів новий 15-місячний пакет антикризових заходів у розмірі близько $170 млрд на період із квітня 2022 року до червня 2023 року".

Фінансування частково підтримає країни, які прийняли біженців з України, а також допоможе вирішити проблеми в країнах, які страждають на брак продовольства, уточнив Малпасс.

Очікується, що Міжнародний валютний фонд погіршить свій прогноз зростання світової економіки у вівторок.

Нагадаємо, 11 квітня Світовий банк спрогнозував, що війна призведе до скорочення ВВП України більш ніж на 45% у 2022 році. А рівень бідності в Україні через війну збільшиться до 70%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd