Світовий банк задіє систему Prozorro для всіх проєктів з відновлення України

Світовий банк закінчив оцінку системи електронних закупівель Prozorro та готовий використовувати її для всіх проєктів з відновлення України.

Prozorro: Україна заощадила 2,9 млрд грн за рік завдяки зниженню порогу для  обов'язкових закупівель до 50 тис. грн - ITC.ua Про це повідомляється на урядовому порталі.

Можливість використання системи відповідно до вимог Світового банку буде доступна вже у березні 2023 року.

Також розглядається можливість адаптації системи Prozorro для специфічних потреб відновлення, наприклад, закупівлі послуг консультантів, проєктних та архітектурних робіт, потреба в яких під час відновлення буде величезною.

Загалом позиція Світового банку полягає в тому, що, починаючи з 2023 року, Prozorro має використовуватись у всіх проєктах відновлення, що фінансуються Банком.

Міністерство економіки України та ДП "Прозорро" проведуть безкоштовне навчання для керівників проєктів Світового банку щодо використання процедур та інструментів Prozorro та Prozorro Market.

Перші семінари заплановані на січень 2023 року, після чого фахівці Світового банку зможуть застосовувати набуті навички як у нових проєктах, так і у проєктах, які вже розпочато в Україні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd