Світовий банк виділив Україні $500 млн під британські гарантії

Світовий банк у понеділок, 24 жовтня, повідомив про виділення Україні додаткових $500 млн. Фінансування відбувається через Міжнародний банк реконструкції та розвитку, основну кредитну організацію групи Світового банку, під оголошені в вересні гарантії Великої Британії.

Світовий банк виділив Україні $350 млн на економічне відновлення - портал  новин LB.ua

Термін погашення кредиту – 19 років із п'ятирічним пільговим періодом. Процентна ставка – 0,25% річних.

"російське вторгнення продовжує спричиняти масове руйнування інфраструктури України, включно з водопровідними, каналізаційними та електромережами, якраз із наближенням зими, що ще більше загрожує українцям", – заявив президент Світового банку Девід Малпасс, коментуючи виділення грошей.

Міністерство фінансів казало, що гроші від Світового банку будуть направлені до держбюджету України на відшкодування виплат з оплати праці працівників бюджетної сфери й забезпечення соціальних виплат.

"Ми твердо підтримуємо український народ, який зіткнувся з цією безпрецедентною кризою", – йдеться в повідомленні Світового банку.

Світовий банк, який є другим після МВФ кредитором України, мобілізував $13 млрд екстреного фінансування для держави, з яких $11,4 млрд уже виділили.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd