Світові ціни на нафту зростають у ході торгової сесії п'ятниці

Світові ціни на нафту в п'ятницю вдень посилили зростання і додають майже 2% на тлі перспектив зниження пропозиції цього виду сировини, випливає з даних торгів.

Bloomberg: нафта по $100 завдасть подвійного удару по світовій економіці |  Mind.ua

Станом на 12:42 ЕЕТ ціна листопадових ф'ючерсів на нафту марки Brent зростає на 1,92%, до 90,88 долара за барель, жовтневих ф'ючерсів на WTI - на 1,81%, до 85,05 долара.

У п'ятницю вдень вартість чорного золота посилила зростання на тлі перспектив зниження пропозиції на ринках після заяв президента рф володимира путіна. Так, на пленарній сесії VII Східного економічного форуму путін заявив, що Захід не в тому положенні, щоб диктувати росії свої умови за цінами на російські енергоресурси, і росія не постачатиме на експорт ні газ, ні нафту, ні вугілля, ні мазут, якщо це суперечитиме її інтересам.

Також позитивний вплив на нафтові котирування надають результати засідання ОПЕК+. Альянс вирішив скоротити видобуток "чорного золота" у жовтні на 100 тисяч барелів на добу. Рішення було прийнято для підтримки нафтових цін.

Крім того, пізніше в п'ятницю очікується публікація щотижневої статистики кількості нафтових бурових установок, що діють, в США американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes. За тиждень до 2 вересня їх кількість знизилася на 9 - до 596 агрегатів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd