Ставки за британськими 10-річними облігаціями рекордно зросли

Дохідність 10-річних британських золотих облігацій зросла до 4,6%, що є найвищим рівнем з липня 2008 року, через очікування тривалого періоду підвищених процентних ставок.

Про це пише Trading Economics.

Незважаючи на занепокоєння щодо потенційної рецесії у Великій Британії, Банк Англії, як очікується, продовжить курс на підвищення процентних ставок, оскільки інфляція залишається значно вищою за цільовий показник у 2%.

Минулого місяця Банк Англії несподівано підвищив основну процентну ставку на 50 б. п., до 5%, а голова Ендрю Бейлі наголосив на стійкому характері інфляції. Зараз фінансові ринки очікують, що процентні ставки сягнуть піку на рівні 6,5% до березня.

Крім того, останній протокол засідання FOMC продемонстрував прихильність американських чиновників до збереження «яструбиної» позиції, посилаючись на стійкий рівень інфляції, що значно перевищує цільовий показник у 2%, та напружений ринок праці.

Нагадаємо, дохідність 10-річних німецьких бондів, які є європейським еталоном, перевищила 2,4%, дохідність 10-річних британських казначейських облігацій зросла до 4,4%, а дохідність 10-річних італійських бондів наблизилася до 4,1%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd