Solana постраждала від краху FTX найбільше

Криптовалюта Solana постраждала від краху криптобіржі FTX сильніше, ніж будь-яка інша монета.

Що таке Solana (SOL)? | Binance Academy

Про це повідомляє Reuters.

Solana, рекламна монета майбутнього криптовалюти, у біді.

Криптовалюта, яку хвалив засновник FTX Сем Бенкман-Фрід, постраждала від краху біржі сильніше, ніж будь-яка інша велика монета.

Токен Solana або SOL, який хвалив засновник FTX Сем Бенкман-Фрід, впав на 53,8% з моменту падіння криптобіржі 2 листопада. Для порівняння, ефір впав приблизно на 20%, а біткойн – на 19%.

Зараз Solana коштує менше ніж 15 дол – на 95% менше, ніж на історичному піку у листопаді 2021 року, коли за одну монету давали майже 260 дол. За останні два тижні ринкова капіталізація SOL скоротилася з 11,6 млрд дол до 5,1 млрд дол.

Але крах FTX зачепив не тільки Solana. Постраждав увесь ринок криптовалют, який через її банкрутство втратив понад $190 млрд.

Раніше Solana називали «вбивцею Ethereum» через його нижчі комісії за транзакції, більш високу швидкість обробки та потенціал для масштабування.

Співзасновник компанії-розробника Solana Labs Анатолій Яковенко заявив, що компанія не тримала жодних активів на FTX і мала достатньо фінансових резервів приблизно на 30 місяців. Яковенко народився в Україні, до США емігрував з батьками в дитинстві.

Нагадаємо, біткоїн впав до 2-річного мінімуму нижче $16 000 після відмови Binance купувати FTX

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd