Silvergate — банкрут. Холдинг вирішив ліквідувати банк

Американський банк Silvergate — один із двох основних банків у США, які працюють з криптовалютними компаніями — повідомив про своє закриття та ліквідацію.

«У світлі останніх змін у галузі та у законодавстві керівництво Silvergate вважає, що планомірне згортання операцій банку та добровільний вихід з ринку — найбільш правильне рішення», — йдеться у заяві пресслужби компанії.

Минулого тижня Silvergate повідомив SEC, що не зможе вчасно надати фінансову звітність, оскільки переоцінює свою можливість продовжувати бізнес. Після цього безліч криптобірж та торгових майданчиків, таких як Coinbase та Gemini, поспішили заявити, що припиняють роботу з банком.

Банк існував з 1988 року, а на ринок криптовалют вийшов у 2014 році. Станом на початок 2023 року його активи становили $11 млрд, одним з основних клієнтів банку раніше був криптообмінник FTX, що зазнав краху.

У січні Silvergate повідомив про звільнення 40% персоналу, а минулого тижня зупинив обслуговування операцій у платіжній системі Silvergate Exchange Network, яка раніше дозволяла здійснювати перекази в цілодобовому режимі і була флагманським продуктом банку.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd