Ринкова частка криптобіржі Coinbase перевищила 50%

Незважаючи на позов SEC, ринкова частка Coinbase у червні зросла до найвищого показника із січня 2023 року.

Про це пише Bitcoin Insider.

Зазначається, що з початку року Coinbase стабільно контролює близько 50% торгової діяльності на криптобіржах, регульованих у США. Однак її домінування на ринку різко зросло в червні, досягнувши піку в 64%, коли SEC висунула звинувачення проти неї і Binance в порушенні федерального законодавства про цінні папери.

Традиційні фінансові установи продовжують співпрацювати з Coinbase незважаючи на позов SEC, кілька традиційних фінансових установ, включно з BlackRock, Fidelity та ARK Investments, підписали з Coinbase угоду про спільне використання даних спостереження для реєстрації своїх біржових фондів (ETF), що торгують біткоїнами на спотовому ринку.

BlackRock, найбільший у світі керуючий активами, обрав Coinbase Custody як зберігача для своїх BTC-фондів.

Засновник Messari Райан Селкіс припустив, що ці партнерства підкреслюють легітимність Coinbase як фінансової установи США, сигналізуючи про зростаюче визнання криптовалютних підприємств у традиційному фінансовому секторі.

Нагадаємо, судова тяганина із SEC негативно впливає на Binance US, американський підрозділ найбільшої у світі криптовалютної біржі. За даними постачальника даних про ринок цифрових активів Kaiko, частка платформи зараз становить лише 1,5% від тижневого обсягу торгів на біржах у Сполучених Штатах.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd