Ринкова частка Binance майже досягла річного мінімуму

Ринкова частка Binance знизилася із 65,9% у січні до 56,4% у травні і зрештою до 55,9% у червні 2023 року.

Про це повідомляє Bloomberg посилаючись на дані дослідницької компанії Kaiko.

Частка ринку біржової платформи Binance перебуває під впливом посилення регуляторного контролю, а її ринкова частка перебуває на річному мінімумі, що свідчить про те, що Binance втрачає свої позиції.

Частка ринку спотової торгівлі Binance до 19 червня майже не змінилася і становила 56% порівняно з кожним із двох попередніх місяців. Це найнижчий показник із серпня, коли він впав до 53,7%, повідомляє видання. Найбільша у світі криптовалютна біржа зазнала удару після того, як 5 червня Комісія з цінних паперів і бірж США подала позов проти фірми і її засновника Чанпенг Чжао.

Її щоденна ринкова частка впала до 47% 6 квітня, одразу після окремого позову від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США. Тиск на криптовалютні біржі, як-от Binance, також посилився після того, як традиційні фінансові гравці з «глибокими кишенями», як-от BlackRock Inc., подали заявку на дозвіл почати пропонувати спотові біржові фонди, що торгують біткоїнами, прагнучи заманити інвесторів, які шукають регульовані інституції.

«Централізовані біржі опиняться в затиснутому просторі між децентралізованими біржами і традиційними фінансовими гравцями, які виходять на ринок», – сказав Алекс Сваневік, головний виконавчий директор криптоаналітичної компанії Nansen.

Нагадаємо, криптовалютна біржа Binance залишить юрисдикцію Нідерландів, оскільки не змогла отримати ліцензію постачальника послуг віртуальних активів (VASP) від місцевого регулятора.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd