Ринки акцій США закрилися у червоній зоні

Торги в понеділок американські фондові індекси завершили в мінусі, інвестори продовжували оцінювати оприлюднені минулого тижня дані з ринку праці США.

Ринок акцій США закрився зростанням. Dow Jones додав 1,17% — Мінфін

Індекс Dow Jones Industrial Average опустився на 34,99 пунктів (0,1%) і становив 33891,02 пунктів. Лідером зниження в індексі стали акції Intel Corp (NASDAQ:INTC), що подешевшали на 4,2%, лідером зростання - папери Travelers Cos, що виросли в ціні на 1,8%.

Standard & Poor's 500 знизився на 25,4 пунктів (0,61%) - до 4111,08 пунктів. Nasdaq Composite втратив 119,5 пунктів (1%) і склав 11887,45 пунктів.

Акції Starbucks Corp (NASDAQ:SBUX). подорожчали на 0,7%. Компанія повідомила, що, як і раніше, має намір довести кількість кав'ярень у материковій частині Китаю до 9 тис. до кінця 2025 року.

Ціна паперів Tyson Foods (NYSE:TSN) впала на 5,7%. Американський виробник продуктів харчування різко скоротив чистий прибуток у 1-му кварталі 2023 фінансового року, а скоригований показник і виручка не виправдали очікування ринку.

Капіталізація виробника батарейок Energizer Holdings Inc. впала на 4,9% на повідомленні, що компанія знизила чистий прибуток і виручку в минулому фінкварталі сильніше за прогнози аналітиків.

Котирування паперів Dell Technologies знизилися на 3% на новині, що компанія має намір скоротити 6,65 тис. робочих місць, що відповідає 5% її глобального штату.

Ринкова вартість Life Storage Inc. підскочила на 11%. Більший конкурент компанії Public Storage (NYSE:PSA), що надає в оренду приміщення для зберігання речей в індивідуальних коморах, зробив пропозицію про купівлю Life Storage за $11 млрд. Ціна паперів Public Storage знизилася на 0,2%.

Тим часом акції Newmont Corp. опустилися на 4,5% на новині, що компанія зробила пропозицію про купівлю австралійської Newcrest Mining Ltd. приблизно за $17 млрд. Угода може стати однією з найбільших у гірничодобувній галузі.

Як стало відомо в п'ятницю, кількість робочих місць в економіці США в січні збільшилася на 517 тис. Результат виявився істотно вищим за прогнози аналітиків, які в середньому очікували зростання показника в межах 190 тис.

При цьому безробіття в США в грудні впало до 3,4% з 3,5% попереднього місяця. Це теж стало несподіванкою для аналітиків, які припускали підвищення показника до 3,6%.

"Стан ринку праці є важливим фактором у процесі ухвалення рішень Федрезервом, і тому інвестори безумовно мають зважати на дані про безробіття та нові робочі місця, намагаючись передбачити дії ФРС у найближчі кілька місяців", - написали економісти Rand Merchant Bank.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd