Рекордна інфляція в США знову вдарила по крипторинку

Показники індексу споживчих цін (ICP) та споживчих послуг за червень перевершили прогнози експертів. Вони зросли до 9,1% — найвищого показника за 40 років. При тому, що аналітики чекали на 8,8%.

Из-за падения биткоина и Ethereum крипторынок потерял $1 триллион — Reuters  — Минфин

Основними драйверами гіперінфляції стали зростання цін на бензин, продукти та нерухомість.

Підсумком таких новин стало сильне падіння крипто-сектору. Bitcoin станом на 10:32 торгується на рівні $19 475,37 (падіння 3,14%). Ethereum подешевшав на 5,42% і продається по $1047,09. В інших альткойнах також спостерігалося зниження.

А ось у американської валюти все добре: індекс долара США зріс до 108 191, це найвищий рівень із жовтня 2002 року.

Ринок очікує, що у відповідь на інфляцію центробанк підніме ставку за федеральними фондами ще на 75 базисних пунктів. Рішення вони оголосять на засіданні 27 липня. Деякі учасники навіть прогнозують зростання ставки на 1%.

Підвищення ставки посилює позиції долара. Тому надалі на нас чекають наступні максимуми USD — як у котируваннях у парі з іншими валютами та криптовалютами, так і за індексом DXY.

Слід врахувати, наскільки руйнівними були показники інфляції (вище за прогноз) у червні. Через кілька днів після її оголошення S&P500 впав на 9,5%, а BTC — на 38%. Чи побачимо ми подібне зниження цього разу? Час покаже, але в будь-якому випадку на нас чекають цікаві часи.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd