"КРЕДОБАНК" привлек 15 млн. долл. на условиях субдолга

Кошти на умовах субординованого боргу в сумі 15 млн. доларів США були залучені КРЕДОБАНКом строком на 8 років від його стратегічного акціонера – найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA.
25 лютого 2010 року КРЕДОБАНК отримав дозвіл від Комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків на врахування цих коштів до капіталу банку.

“Вдруге за останні півроку наш стратегічний акціонер надає КРЕДОБАНКу кошти на умовах субординованого боргу, – коментує подію Заступник Голови Правління КРЕДОБАНКу Данута Сікора, – які на підставі дозволу Національного банку можуть враховуватись в складі регулятивного капіталу. У листопаді минулого року банк вже отримав кошти в сумі 20 млн.доларів, а тепер додатково залучив ще 15 млн.доларів. За рахунок цього, а також з урахуванням розміщення акцій на суму 368 млн.гривень, яке на даний час триває, значення показника адекватності регулятивного капіталу КРЕДОБАНКу значно зросло. Так станом на 01 березня 2010 року значення цього показника у ПАТ “КРЕДОБАНК” склало 25,4% при мінімальному значенні, встановленому Національним банком на рівні 10%. Стабільна капітальна підтримка КРЕДОБАНКу з боку його стратегічного акціонера є важливим фактором, який визначає надійність нашого банку та захищеність коштів наших клієнтів. Дуже добре, що дедалі більше клієнтів при виборі банку для співпраці орієнтуються не лише на величину відсоткових ставок за депозитами, а на реальні ознаки надійності фінансової установи. Головними з таких ознак якраз і є готовність власників банку вкладати в нього додатковий капітал та належний рівень адекватності капіталу фінансової установи”.


Довідка:

ПАТ "КРЕДОБАНК" створено у Львові та зареєстровано у Державному банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є правонаступником АТ "Західно-Український Комерційний Банк", АТ "Кредит Банк (Україна)" та ВАТ "КРЕДОБАНК".

ПАТ "КРЕДОБАНК" є найбільшою польською інвестицією в банківську установу України, а його статутний фонд складає 1 млрд. 551 млн. грн. В структурі акціонерного капіталу банку інвестиції стратегічного західного інвестора – PKO Bank Polski S.A. складають 99,5%. Сьогодні ПАТ "КРЕДОБАНК" входить до 2-ї групи “Великі банки” за класифікацією Національного банку України, регіональна мережа Банку ПАТ "КРЕДОБАНК" нараховує 20 філій та 142 відділення та охоплює майже всі області України та Автономну Республіку Крим, має 376 власні банкомати. Клієнтами Банку є більше 31 тис. юридичних осіб та підприємців та близько 315 тис. фізичних осіб. Банк динамічно розвивається, входить у тридцятку найбільших банків України, до того ж є однією з найпотужніших фінансових установ Західної України.
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd