ПриватБанк встановив ринковий курс обміну валют для безготівкових операцій

ПриватБанк встановив ринковий курс обміну валют для безготівкових операцій, повідомляє Banker.ua з посиланням на повідомлення прес-служби фінустанови.

Ринковий курс обміну валют для безготівкових угод, встановлений ПриватБанком з 6 липня, насамперед стосується курсів конвертації за картками.

Так, пояснює прес-служба, йдеться про зняття готівки та гривневі перекази в Україні з валютних карток, а також про всі види операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток.

«Банк встановлює єдині курси обміну валют для оплати картками та купівлі-продажу готівкової валюти у своїх відділеннях виходячи з ринкової ситуації, нормативних документів регулятора, підтримки цілісності ринку та виходячи з інтересів його клієнтів», – пояснюють у фінустанові.

Варто зазначити, що регулятор зняв обмеження на продаж валюти для банків з 21 травня: до цього курс не повинен був відхилятися від офіційних значень більш ніж на 10%. Ця ініціатива, зазначили раніше в НБУ, покликана покращити умови роботи легальних суб’єктів ринку, зробити валютний ринок більш стійким та сприяти скороченню амплітуди курсових коливань.

При цьому офіційний курс гривні щодо долара в Україні залишається фіксованим – на рівні 29,25 грн/$. Нацбанк має намір утримувати фіксований курс доти, доки переваги фіксації перевищуватимуть її недоліки.

Зміни валютно-курсової політики НБУ, зазначив заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук, значною мірою залежать від макроекономічного сценарію, відповідно до якого житиме країна.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd