Прем’єр Британії оголосив великий пакет фінансової підтримки для України

Велика Британія надасть великий пакет фінансової підтримки для України, включаючи 3 млрд дол. додаткових гарантій для розблокування кредитування Світового банку та 240 млн фунтів стерлінгів двосторонньої допомоги.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час відкриття міжнародної конференції з відновлення України у середу у Лондоні.

"Я пишаюся тим, що сьогодні ми оголошуємо про багаторічну підтримку економіки України. І протягом наступних трьох років ми надамо кредитні гарантії на суму 3 млрд доларів", - сказав він.

Разом із союзниками Велика Британія продовжить підтримувати оборону і контрнаступ України до перемоги українців в розв’язаній проти них росією війні.

Про це заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час відкриття у Лондоні Конференції з відновлення України, передає кореспондент Укрінформу.

"Разом з нашими союзниками ми продовжуватимемо підтримувати оборону і контрнаступ України. Ми будемо стояти з Україною стільки, скільки буде потрібно, щоб вони змогли перемогти у цій війні", - сказав очільник британського уряду.

Він запевнив, що підтримка України продовжиться й тоді, "коли вони (українці) здобудуть мир і використають усю свою винахідливість і непокору для побудови майбутнього, на яке заслуговують".

"Усім тим, що ми робимо тут, ми даємо зрозуміти, що наша підтримка на полі бою і за його межами не припиниться і що неймовірний дух України переможе", - наголосив Сунак, презентуючи велику програму підтримки України.

Нагадаємо, у Лондоні 21-22 червня проходитиме міжнародна Конференція щодо відбудови України (Ukraine Recovery Conference).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd