Председатель правления "Укрсоцбанка" Борис Тимонькин отмечает, что благодаря акционерам "Укрсоцбанк" не имеет никаких проблем с капиталом и ликвидностью

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін зазначає, що завдяки акціонерам Укрсоцбанк не має жодних проблем із капіталом та ліквідністю. Про це повідомила прес-служба банку.
Борис Тимонькін: "На сьогодні капіталу нам вистачає. Відповідно до балансу, капітал Укрсоцбанку становить 5,38 млрд грн, активи — 47 млрд грн. Тобто капіталу в нас — з надлишком. У грудні минулого року ми зареєстрували $150 млн субординованого боргу. За рішенням зборів акціонерів, що відбулися на початку березня цього року, основний капітал збільшується ще на 500 млн грн, з яких 200 млн грн буде спрямовано у статутний фонд. У травні вже надійшли ці гроші і капітал збільшився до 5,88 млрд грн. Я поки не бачу потреби у додатковій капіталізації. Проте, якщо нам ще щось знадобиться, акціонери без проблем зможуть знову надати субординований борг.

Дуже важливо, що відношення виданих банком кредитів до залучених в Україні депозитів становить більше ніж 3,1. Тобто решта пасивної бази — зовнішні запозичення (фондування з боку нашого акціонера UniCredit Group), 90% з яких — довгі. Як правило, кредити, які ми минулого року отримували від Групи, — строком на п’ять-сім років. Тому я абсолютно спокійний за баланс банку. Якщо навіть всі підприємства і населення заберуть депозити, ми від цього не дуже постраждаємо".
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd