PayPal дозволила виведення криптовалюти на зовнішні гаманці

Платіжна компанія PayPal дозволила користувачам переказувати криптовалюту один одному та виводити її на сторонні гаманці.

PayPal Украина 2022: регистрация, вывод средств, пополнение, оплата и  комиссии | dev.ua Про це пише РБК.

Сервіс підтримує чотири цифрові валюти — біткоїн, Ethereum, Bitcoin Cash та Litecoin. Також PayPal отримала повну ліцензію від BitLicense від Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS).

Користувачі зі США отримали доступ до криптовалюти через послуги PayPal у листопаді 2020 року. У березні 2021 року вони змогли розплачуватися цифровими активами.

Восени минулого року доступ до торгівлі та зберігання криптовалюти отримали мешканці Великобританії. Також з того часу вони мають доступ до освітнього контенту та можливість відстежувати курси цифрових активів у реальному часі.

Сервіс мобільних платежів Venmo, що раніше належить PayPal, додав можливість купівлі, продажу та зберігання криптовалюти. Його 70 млн клієнтів отримали доступ до біткоїну, Ethereum, Litecoin та Bitcoin Cash.

З 30 березня користувачі PayPal можуть оплачувати товари та послуги криптовалютою. Конвертація у фіатні валюти відбувається у момент оплати. Найближчими місяцями послуга має з'явитися у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з PayPal.

Американські клієнти сервісу отримали доступ до криптовалюти у листопаді 2020 року. З того часу вони можуть купувати, тримати та продавати цифрові активи безпосередньо через PayPal. Одним із недоліків сервісу називають неможливість виведення криптовалюти на сторонні гаманці.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd